Отримайте Вашу бажану посмішку

Вітаємо на нашому сайті

IDENTIST – надсучасна стоматологічна клініка на Оболоні. Саме тут ви зможете зробити рентген, зняти зубні відкладення, відбілити та відреставрувати власні зуби. Ті, хто мають не рівний зубний ряд або в кого проблеми з неправильним прикусом, стоматологи нашої клініки IDENTIST виконають ортодонтичне лікування. Окрім того, завдяки роботі професійних лікарів ви безболісно зможете вилікувати карієс, пульпіти, періодонтіти. До ваших послуг і більш складніші стоматологічні дії – атипові видалення зубів мудрості, протезування, імплантація. Для найменших наших пацієнтів завжди знайдуться слова розуміння, з якими ваш малюк зможе довіритися стоматологу без єдиної сльозинки.

Що ми робимо?

Забезпечуємо належне лікування для кожного пацієнта

Терапевтична стоматологія

Терапевтичне лікування – найпоширеніша послуга серед пацієнтів нашої стоматологічної клініки IDENTIST. Адже такий підсупний ворог, як карієс, може з’явитися в найнезручніший момент.

детальніше
Эстетична стоматологія

Гарна і яскрава усмішка, білосніжні зуби, прямий зубний ряд без зайвих дефектів – саме таке відображення у дзеркалі хоче бачити кожен з нас. І це для фахівців стоматологічної клініки IDENTIST не проблема! Адже завдяки впровадженню нових методів лікування і матеріалів високої якості естетична стоматологія стала більш ефективною і поширенішою серед багатьох клінік.

детальніше

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія або, як ми усі звикли її називати протезування, на сьогодні є затребуваним напрямом стоматологічних послуг. До того ж велика кількість методів для створення гарної посмішки є вражаючою.

подробнее

Запишись на прийом вже зараз

Ми з Вами звяжемося в найближчий час